Candlewood Suites Fort Myers/Sanibel Gateway By Ihg

ex. Candlewood Suites Fort Myers/sanibel Gateway, An Ihg Hotel
Fort Myers, Verenigde Staten View on map
8.2 Heel goed Gebaseerd op 165 beoordelingen
Redactiekeuze

"Elke suite is voorzien van een kitchenette met fornuis, een grote koelkast en een vaatwasser, en gasten kunnen gratis gebruikmaken van de wasfaciliteiten. In het midden van het terrein bevinden zich een buitenzwembad en een barbecueplaats. Het beste voor gezinnen, minder geschikt voor wie onderhoud vereist."

Vanaf US$ 167 US$ 143 per nacht
Bespaar 14%
Inchecken
27 sep 2026
Uitchecken
28 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Candlewood Suites Fort Myers/Sanibel Gateway By Ihg kiezen

  • Volledig uitgeruste keuken
    Kookplaat, magnetron, servies
  • Verwarmd buitenbad
    Open het hele jaar, ondiep
  • Honden toegestaan
    Huisdieren welkom, toeslag
  • 24-uurs fitness
    Altijd toegankelijk voor gasten
  • Minimarkt in huis
    Snacks, dranken, benodigdheden
  • Golfbaan nabij
    Binnen 3 km bereikbaar

Overzicht

Dit perfecte Candlewood Suites Fort Myers/Sanibel Gateway By Ihg hotel met 2 sterren biedt een gemakswinkel en een bibliotheek aan en ligt in een zaken gebied van Fort Myers, op 550 meter verwijderd van het Wa-Ke Hatchee Recreation Center en op 2 km afstand van Miss Potter's Place. Gasten van het hotel zullen het fijn vinden dat er wifi in openbare gebieden aanwezig is en ook een verwarmd zwembad op locatie.

Het hotel met 120 kamers is gunstig gelegen op 3 km afstand van het Zoomers. Candlewood Suites Fort Myers/Sanibel Gateway By Ihg bevindt zich op een korte afstand van San Carlos Bay. Bovendien ligt Wa-Ke Hatchee Community Park op 14 minuten loopafstand. Tot de culturele belevenissen in de omgeving behoort het Ostego Bay Marine Science Center, gelegen op 6 km van het pand in Fort Myers.

De rookvrije kamers van Candlewood Suites Fort Myers/Sanibel Gateway By Ihg hebben airconditioning samen met koffie- en theevoorzieningen. Een apart toilet en een douche worden in de badkamers verstrekt. De privébadkamers zijn uitgerust met een inloopdouche, een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en handdoeken.

Five Guys is ideaal voor het proeven van de Amerikaanse keuken en ligt binnen het bereik van Candlewood Suites Fort Myers/Sanibel Gateway By Ihg hotel.

  • Inchecken
    van 15:00 tot 23:59
  • Uitchecken
    tot 11:00
  • Hotelklasse
    2 sterren
Candlewood Suites Fort Myers/Sanibel Gateway By Ihg
Onze tips

Is Candlewood Suites Fort Myers/Sanibel Gateway By Ihg iets voor u?

Perfect als u
  • Graag gebruik maakt van een gratis filmbibliotheek in het hotel.
  • Een 24/7 fitnessruimte wilt hebben.
  • Uw eigen barbecue wilt kunnen houden met de BBQ-faciliteiten.
Sla over als u
  • Een volledig restaurant op het terrein verwacht, aangezien er alleen een snackbar is.
Bijzonder aan deze plek:
  • Het verwarmde buitenzwembad
  • De golfbaan, beschikbaar tegen betaling

Faciliteiten van Candlewood Suites Fort Myers/Sanibel Gateway By Ihg

Algemeen
  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Huisdieren toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Lift
  • Rookdetectors
  • Brandblussers
  • Keycard toegang
Eten
  • Keukengerei
  • Snackbar
Sport en recreatie
  • Verwarmd zwembad
  • Buitenzwembad
  • Ligstoelen
  • Barbecuefaciliteiten
  • Ontspannings-/ TV-kamer
  • Golfbaan
  • Ondiep gedeelte
Candlewood Suites Fort Myers/Sanibel Gateway By Ihg Gastenservice
  • Wasserij
  • Winkels/ Commerciële diensten
  • Welkomstdrankje
  • Zakencentrum
  • Vergader-/Banketfaciliteiten
  • Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
  • Airconditioning
  • Zithoek
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Ledikanten/ Babybedden
  • Bordspellen
  • Vloerbedekking

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Candlewood Suites Fort Myers/Sanibel Gateway By Ihg.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 15:00 tot 23:59
Uitchecken
tot 11:00
Belangrijke informatie

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
27 sep 2026
Uitchecken
28 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien